Turnaj ve stolním tenisu

10.12.2012 08:37

    S účastí čtyř družstev jsme v sobotu 8.12. uspořádali avizovaný stolnětenisový turnaj. Vše proběhlo ke spokojenosti účastníků a poděkování patří městu Zruč n. S. za propůjčení sálu,  dále hlavnímu organizátoru  ing. Fialovi, a také oddílu stolního tenisu SKC Zruč n. S. za půjčené stoly. Děkuji také všem vedoucím družstev i hráčům, kteří se chovali jako správní sportovci vzorně a zcela ve sportovním duchu.

Sportovní výsleky odpovídaly výkonům - již letmý pohled na hráče Pyšel při rozehrávání ukazoval. kdo asi bude velkým favoritem. Tato předběžná úvaha se naplno potvrdila - ve finále se střetli hráči DD Pyšely a přípravka SKC Zruč. Poměrně jistě zvítězili stolní tenisté dětského domova Pyšely a odnesli si vítězný pohár. Naše naděje z dětského domova Zruč n. S. vybojovaly bronzovou příčku a tak i domácí obdrželi pěkný pohár za třetí místo.

Turnaj tedy úspěšně proběhl a je jen škoda, že další pozvané dětské domovy se nemohly zúčastnit. Již nyní však předpokládáme příští rok další ročník turnaje a budou mít tak možnost se zúčastnit příště.

Foto ve Fotogalerii